Al. Zwycieństwa 96/98, 81-451 Gdynia
+48 503-758-696

JAKO BIURO RACHUNKOWE

jesteśmy po to, by zapewnić naszym klientom:

Kompleksową obsługę rachunkową podmiotów gospodarczych, w tym również NGO, w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych wraz z przygotowywaniem sprawozdawczości finansowej podmiotów, które są zobowiązane do sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości (rachunek zysków i strat, bilans, informacja dodatkowa)

Sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, PCC, a także JPK

Obsługę w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów

Kompleksową obsługę kadrowo-płacową, tj. sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, prowadzenie akt pracowniczych, obsługa zasiłkowa, sporządzanie deklaracji ZUS (zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych) w oprogramowaniu PŁATNIK, sporządzanie deklaracji o dofinansowania z PFRON, sporządzanie rocznych deklaracji dla pracowników (PIT-11/8B)

Prowadzenie rozliczeń podatkowych na zasadach ryczałtowych

Doradztwo dla START-UP-ów w zakresie rachunkowości i zakładania nowych firm – doradztwo w wyborze formy prawnej podmiotu (działalność gospodarcza/spółki osobowe lub kapitałowe) pomoc w przygotowaniu dokumentów rejestracyjnych CEIDG/KRS, VAT, NIP, ZUS, doradztwo w zakresie obowiązków rachunkowych i podatkowych w zależności od formy prawnej podmiotu.

Prowadzenie rejestrów VAT zakupowych oraz sprzedażowych

Doradztwo w zakresie bieżących spraw decyzyjnych i zarządczych – controlling kosztów prowadzenia działalności lub danego projektu, analiza kondycji finansowej firmy, w tym płynności finansowej, rentowności, doradztwo w zakresie przygotowania procesu restrukturyzacji w firmie.

Biuro rachunkowe

Klientami naszego biura są

  • Spółki z o.o. 
  • Spółki komandytowe
  • Spółki akcyjne 
  • Spółki cywilne
  • Spółki jawne 
  • Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą 
  • Fundacje
  • Stowarzyszenia 

Jeżeli zamierzasz założyć firmę, napisz lub zadzwoń do nas! Doradzimy Ci jaką formę prawną i podatkową dla nowego podmiotu najlepiej wybrać, jakie będziesz mieć z tego tytułu obowiązki, dowiesz się również jakie obowiązywać Cię będę terminy urzędowe i ZUS oraz pomożemy Ci w przygotowaniu kompletnej dokumentacji (CEIDG, KRS) niezbędnej do zarejestrowania Twojej firmy.

Natomiast jeżeli prowadzisz już firmę, a brakuje Ci fachowego doradztwa i pomocy w sprawach finansowych i podatkowych, również zapraszamy do kontaktu – jesteśmy po to by przedsiębiorcy mogli czuć się spokojnie!

nasze rezultaty
0
Lat usług
w biznesie
0
Pomoc w
utworzeniu
START UP-ów
0
+
Podmiotów
skorzystało
z naszych
usług
0
%
Zadowolonych klientów

Biuro rachunkowe w Gdyni

Przyjdź, odwiedź nasze biuro w Gdyni.

Telefon:  +48 503-758-696

Email: biuro@g-biz.pl

Strona: g-biz.pl

KONTAKT